Brněnský Maker Faire je festival kutilů, inovátorů a tvůrců všeho druhu. Zapojte se s námi do jedinečné oslavy tvořivosti, nahlédněte do produkce, zapojte se do organizace workshopů a dalšího programu a získejte zkušenosti z organizace akce pro 5 000 návštěvníků.

(19.-20. října, pavilon A1, Výstaviště Brno)

Zajímají Vás inovace, design, moderní technologie, tradiční řemesla, móda, cosplay nebo třeba fenomény jako foodhacking a citizen science? A co byste řekli workshopu na výrobu raketek, šíleným pokusům a robotickým instalacím? Maker Faire sdružuje nadšence do tvoření z širokého spektra oborů a navzájem je propojuje. Vzniká tak unikátní pestrá akce plná inspirace a nových nápadů.

Hledáme dobrovolníky! Odbavit všechny zapojené projekty a připravit pohodlí a kvalitní program pro 5 000 návštěvníkům sami prostě nezvládneme. Jako dobrovolníci nahlédnete do produkce celé akce, zapojíte se do organizace workshopů a dalších programů a seznámíte se s makery a výraznými osobnostmi celé komunity třeba i na našem uzavřeném večírku 🙂

Jsme mladý a zábavný tým a tvoříme spoustu dalších věcí – Maker Faire v Praze, Plzni a Mladé Boleslavi, sdružujeme otevřené dílny a chystáme další projekty. Rádi vás poznáme a v budoucnu třeba přizveme k dlouhodobější spolupráci.

Přihlaste se skrze formulář. Koordinátorka dobrovolníků Karolína Nováková (kaja.novak97@gmail.com). Více informací o festivalu na (www.brno.makerfaire.com).

Těšíme se na vás!