Všichni jste určitě zvědaví na to, zda se Maker Faire v Brně letos uskuteční nebo ne. Nebudeme Vás dlouho napínat – po dlouhém a náročném rozhodování jsme se rozhodli letošní ročník nakonec přesunout.


Proč? ❔

Nepanikaříme, ale chceme uspořádat kvalitní Maker Faire, kde se vy i návštěvníci budete cítit dobře. Maker Faire, ze kterého si odnesete pěkné zážitky, kontakty a vše to, co od něj čekáte. Vše v poslední době ale nahrává tomu, že by se nám to v plánovaném termínu nemuselo podařit, a tak jsme se rozhodli Maker Faire raději přesunout.


Co bude dál? 🤔

Není důvod k tomu klesat na mysli, brněnský Maker Faire si pár měsíců odpočine a my pevně věříme, že se vrátí na podzim 2021. Víme, že mnoho z Vás pracuje na dalších krásných a inspirativních projektech a nepolevuje ve svém nadšení, zvídavosti a tvoření. Už teď se nemůžeme dočkat, až je uvidíme naživo.


Jak se mohu zapojit? ⚙️

Během roku bychom rádi sdíleli vaše projekty na našem Facebookovém profilu. Pošlete nám fotky s krátkým popisem na tento e-mail a my je rádi nasdílíme – můžeme tak spolu vytvořit takový kontinuální Maker Faire. Budeme taky rádi, když využijete naši Facebookovou skupinu. Sdílejte svoje nápady s dalšími makery a inspirujme se navzájem!


A kdyby se vám stýskalo po tvoření a makerské společnosti, brněnský FabLab, Industra, Hobbylab a další dílny a organizace vás rádi přivítají a poskytnou vám azyl.Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na brzké shledání! 🤞🏻

P. S. Maker Faire v Mladé Boleslavi jsme letos ještě uspořádat stihli. Mrknout na to, jak to tam vypadalo, můžete ve fotogalerii zde.